Producenci
HP 290 G9 i5-14400 16GB 256GB SSD INT W11P
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły techniczne | |
|---|---|
| Adres URL Ogólnego rozporządzenia o bezpieczeństwie produktów (GPSR) | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Procesor | |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 20 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 10 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,7 GHz |
| Model procesora | i5-14400 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Nazwa koloru | Jack black |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kensington Lock | Tak |
| Obudowa | SFF |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Szerokość opakowania | 196 mm |
| Głębokość opakowania | 498 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Głębokość produktu | 303 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Wysokość opakowania | 346 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Sprawdzona produktywność |
| Układ audio | Realtek ALC3867 |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS Użytkownik Zasilanie włączone |
| Układ płyty głównej | Intel H670 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Gniazda rozszerzeń | |
| Gniazda PCI Express x1 (Gen 3.x) | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Connection Optimizer; Obsługa HP Hotkey; HP Support Assistant; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP QuickDrop; HP PC Hardware Diagnostics do systemu Windows; HP Service |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198415274106 |
| Narzędzia HP Security | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| HP JumpStart | Tak |
| HP Support Assistant | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Niska zawartość halogenów |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy