Producenci
HP 290 SFF G9 i5-12400 8GB DDR4 2933 SSD256 UHD Graphics 730 DVD W11Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| EAN/UPC/GTIN identifier(s) | 196188596012 |
| Procesor | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i5 |
| Liczba wątków | 12 |
| Cache procesora | 18 MB |
| Liczba rdzeni procesora | 6 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-12400 |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 730 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2022 |
| Obudowa | SFF |
| Ilość zatok 3.5" | 1 |
| Miesiąc wprowadzenia | 9 |
| Moc | |
| Zasilanie | 180 W |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50/60 Hz |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,2 kg |
| Głębokość opakowania | 498 mm |
| Szerokość opakowania | 196 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6 kg |
| Wysokość opakowania | 346 mm |
| Głębokość produktu | 303 mm |
| Szerokość produktu | 95 mm |
| Wysokość produktu | 270 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 0 - 40 °C |
| Sieć | |
| Bluetooth | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11g 802.11a |
| Wi-Fi | Tak |
| Model kontrolera WLAN | Realtec RTL8822CE |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Układ płyty głównej | Intel H670 |
| Układ audio | Realtek ALC3867 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | BIOS Użytkownik Zasilanie włączone |
| Pozycjonowanie na rynku | Sprawdzona produktywność |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Typ produktu | PC |
| Zawartość opakowania | |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Dołączona myszka | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Connection Optimizer; Obsługa HP Hotkey; HP Support Assistant; HP Easy Clean; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics do systemu Windows; Wsparcie |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | DVD±RW |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express, NVMe |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 4 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Liczba portów USB 2.0 | 4 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wejście liniowe | Tak |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Liczba portów VGA (D-Sub) | 1 |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP Support Assistant | Tak |
| HP JumpStart | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| HP Documentation | Tak |
| Narzędzia HP Security | Gniazdo blokady zabezpieczającej Kensington Nano; Obsługa modułu Trusted Platform Module (układowe TPM) |
| Szanse na przetrwanie | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Niska zawartość halogenów |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |