Producenci
HP 300 zestaw 2 oryginalnych wkładów atramentowych: czarny/trójkolorowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj dostawy | Pakiet Combo |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 200 stron(y) |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Trójkolorowy | Tak |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Ilość sztuk | 2 |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 165 stron(y) |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kod OEM | CN637EE |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 100 g |
| Szerokość opakowania | 117 mm |
| Wysokość opakowania | 157 mm |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 100 g |
| Wysokość produktu | 157 mm |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Głębokość opakowania | 38 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy