Producenci
HP 301 - farve (błękitny, purpurowy, gul) -
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 65% |
| Kolor | Tak |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 3 ml |
| Segment HP | Enterprise |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 150 stron(y) |
| Pas zadruku (w calach) | 1,42 cm (0.56") |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Trójkolorowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 48 g |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Waga produktu | 33 g |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Pojemność | 3 ml |
| Ilość dysz głowicy drukującej | 612 |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Ciężar opakowania | 31 g |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,68 g |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 3,68 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 3,68 kg (8.11 funtów) |
| Waga brutto palety | 201,64 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 193905233199; (ABY) 193905233205; (ACQ) 193905233212; (B13) 193905481576; (B19) 193905205998; (BAZ) 193905233229 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122904709 |
Gwarancja 24 miesiące