Producenci
HP 301 oryginalny wkład atramentowy czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 70% |
| Segment HP | Enterprise |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kod OEM | CH561EE |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 170 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 3 ml |
| Kraj pochodzenia | Irlandia |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 30 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 45 g |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 3,3 kg (7.28 funtów) |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 3,2 g |
| Szerokość brutto palety | 120 cm |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 172 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,3 g |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 198 mm |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 588 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 183,5 g |
| Długość brutto palety | 80 cm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Wysokość brutto palety | 117,6 cm |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 889899137529; (ABT) 889899137536 |
Gwarancja 24 miesiące