Producenci
HP 304A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 32 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 21 szt. |
| Cechy | |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 17% |
| Segment HP | Enterprise |
| Kod OEM | CC530A |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 3500 stron(y) |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 109 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Głębokość opakowania | 109 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Waga produktu | 720 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 385 x 109 x 125 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 780 x 1153 mm |
| Wymiary palety | 1175 x 1000 x 1267 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 27 szt. |
| Waga brutto palety | 244,2 g |
| Produktów na palecie | 243 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 243 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Waga palety (UE) | 181 g |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 193015553286 |
Gwarancja 24 miesiące