Producenci
HP 304A zestaw 3 oryginalnych wkładów z tonerem LaserJet: błękitny/purpurowy/żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Segment HP | Dom, Domowe biuro |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 3 |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 2800 stron(y) |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 17% |
| Kod OEM | CF372AM |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,16 kg |
| Głębokość produktu | 327 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość produktu | 385 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 385 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,7 kg |
| Głębokość opakowania | 327 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 6 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 780 x 1149 mm |
| Waga palety (UE) | 181 g |
| Wymiary palety | 1102 x 780 x 1153 mm |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 150,1 g |
| Produktów na palecie | 48 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 32 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 48 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Gwarancja 24 miesiące