Producenci
HP 307A oryginalny wkład z purpurowym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 7300 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Segment HP | Dom, Domowe biuro |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 17% |
| Kod OEM | CE743A |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,8 kg |
| Wysokość produktu | 225 mm |
| Głębokość produktu | 188 mm |
| Szerokość produktu | 492 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 225 mm |
| Szerokość opakowania | 492 mm |
| Długość | 18,8 cm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,62 kg |
| Głębokość opakowania | 188 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 60 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1185 x 770 x 1049 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Waga brutto palety | 177,4 g |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produkty na paletę (UE) | 36 szt. |
| Wymiary palety | 1150 x 1000 x 1267 mm |
| Waga palety (UE) | 114,6 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 60 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 9 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. Trzymać z dala od dzieci. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107095 |
Gwarancja 24 miesiące