Producenci
HP 342 - farve (błękitny, purpurowy, gul) -
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Segment HP | Biznes |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość | 1 szt. |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 220 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 50% |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 37 mm |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Szerokość opakowania | 144 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 70 g |
| Waga produktu | 40 g |
| Wysokość produktu | 144 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary palety | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 800 x 1200 x 1158 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 1 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,57 g |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 146,24 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 4,57 g |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy