Producenci
HP 351 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Cechy | |
| BCP — kolor rysunku w dymku | Trójkolorowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor | Tak |
| Model | Oryginalny |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 170 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Termin przydatności do użycia | 1.5 lat(a) |
| Kod OEM | CB337EE |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Pas zadruku (w calach) | 8,38 mm (0.33") |
| Ilość sztuk | 1 |
| Ilość | 1 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40 g |
| Głębokość produktu | 36 mm |
| Szerokość produktu | 116 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 5 - 95% |
| Dane opakowania | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 116 x 36 x 115 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 58 g |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Szerokość opakowania | 116 mm |
| Głębokość opakowania | 36 mm |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Pozostałe funkcje | |
| Notka dotycząca wydajności strony | ISO/IEC 24711 |
| Objętość kropli atramentu | 5 pl |
| Zgodne rodzaje atramentów | Dye-based |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 3,79 g |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 60 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Waga kartonu zbiorczego | 3,79 kg |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wymiary zewnętrzne głównego kartonu (S x G x W) | 600 x 200 x 164 |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1128 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,79 g |
| Ilość szt. w opakowaniu zbiorczym | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 207,11 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122904709 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (ABT) 193905233199; (ABY) 193905233205; (ACQ) 193905233212; (B13) 193905481576; (B19) 193905205998; (BAZ) 193905233229 |
Gwarancja 24 miesiące