Producenci
HP 364 zestaw 4 oryginalnych wkładów atramentowych: czarny/błękitny/purpurowy/żółty
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 3 |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 300 stron(y) |
| Kod OEM | N9J73AE |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 3 ml |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 300 stron(y) |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 4 |
| Segment HP | Biznes |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 6 ml |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj dostawy | Multipak |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Wysokość opakowania | 160 mm |
| Głębokość opakowania | 38 mm |
| Szerokość produktu | 124 mm |
| Szerokość opakowania | 124 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 130 g |
| Głębokość produktu | 38 mm |
| Wysokość produktu | 160 mm |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy