Producenci
HP 36A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | CB436A |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 27% |
| Segment HP | Biznes |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 600 g |
| Waga wraz z opakowaniem | 800 g |
| Głębokość opakowania | 113 mm |
| Wysokość opakowania | 125 mm |
| Szerokość produktu | 375 mm |
| Wysokość produktu | 125 mm |
| Szerokość opakowania | 375 mm |
| Głębokość produktu | 113 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy