Producenci
HP 400 Tower G9 i5-13500 8GB DDR4 SSD256 Intel UHD DVD W11Pro 3Y OnSite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Producent procesora | Intel |
| Generacja procesora | Intel® Core™ i5 13. generacji |
| Częstotliwość podstawowa rdzenia o wysokiej wydajności | 1,8 GHz 2,5 GHz |
| Wydajność-rdzeń Maks. częstotliwość Turbo | 3,5 GHz |
| Wydajne rdzenie | 6 |
| Podstawowa moc procesora | 65 W |
| Maksymalna moc turbo | 154 W |
| Wydajny-rdzeniowy Maks. częstotliwość Turbo | 4,8 GHz |
| Efektywne rdzenie | 8 |
| Liczba wątków | 20 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,8 GHz |
| Model procesora | i5-13500 |
| Cache procesora | 24 MB |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 14 |
| Grafika | |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Gniazda pamięci | DIMM x 2 |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 64 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Bez ECC | Tak |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Ilość zatok 3.5" | 2 |
| Obudowa | Tower |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe zasilacza | 100 - 240 V |
| Częstotliwość wejściowa zasilania | 50 - 60 Hz |
| Zasilanie | 260 W |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 308 mm |
| Szerokość produktu | 155 mm |
| Wysokość produktu | 337 mm |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Głębokość opakowania | 287 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,4 kg |
| Wysokość opakowania | 499 mm |
| Waga produktu | 5,31 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Wi-Fi | Tak |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 10 Mbit/s 1000 |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Sprawdzona produktywność |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone BIOS Użytkownik |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Układ płyty głównej | Intel Q670 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Układ audio | Realtek ALC3252 |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączony wyświetlacz | Nie |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Gniazda rozszerzeń | |
| PCI Express x1 slots | 1 |
| Gniazda PCI Express x16 (Gen 4.x) | 1 |
| Sloty PCI | 1 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Connection Optimizer; Obsługa HP Hotkey; HP Support Assistant; HP Easy Clean; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics dla systemu Windows; HP Servi |
| Nośnik danych | |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| NVMe | Tak |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Pojemność pamięci SSD | 256 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 256 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Obsługiwane karty pamięci | Eye-Fi |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 256 GB |
| Nośniki | SSD |
| Napęd optyczny | Nie |
| Porty i interfejsy | |
| Wyjście liniowe | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Wersja DisplayPort | 1.4 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 3 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Ostrzeżenie: Unikać kontaktu z wodą oraz przechowywać w suchym miejscu. Ostrzeżenie: Podczas użytkowania nie zasłaniać otworów wentylacyjnych komputera, aby uniknąć przegrzania. Ostrzeżenie: Produkt zawiera elementy elektryczne, które mogą być niebezpieczne w przypadku niewłaściwego użytkowania. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP Support Assistant | Tak |
| Narzędzia HP Security | Obsługa układowego modułu Trusted Platform Module (TPM) |
| Narzędzia do zarządzania HP | HP Client Catalog (do pobrania); Pakiety sterowników HP (do pobrania); HP Image Assistant (do pobrania); Biblioteka HP Client Management Script Library (do pobrania); HP Manageability Integration Kit |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107095 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy