Producenci
HP 410A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Kod OEM | CF410A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2300 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 102 mm |
| Wysokość produktu | 123 mm |
| Waga produktu | 600 g |
| Szerokość produktu | 363 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 900 g |
| Szerokość opakowania | 363 mm |
| Wysokość opakowania | 123 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 102 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 21 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 36 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 27 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 243 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 168 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1102,4 x 942,3 x 1252,2 mm (43.4 x 37.1 x 49.3") |
| Wymiary palety | 1102 x 942 x 1251 mm |
| Produktów na palecie | 243 szt. |
| Warstwy na paletę | 9 szt. |
| Waga palety | 238,6 kg (526.1 funtów) |
| Waga palety (UE) | 171,7 g |
| Waga brutto palety | 239,2 g |
| Rozmiar palety (EU) | 1100 x 730 x 1133 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Nie wdychać pyłu tonera. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Gwarancja 24 miesiące