Producenci
HP 42X zestaw 2 oryginalnych wkładów z czarnym tonerem LaserJet XL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Segment HP | Biznes |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 20000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | Q5942XD |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 13% |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 2 |
| Model | Oryginalny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Głębokość produktu | 397 mm |
| Wysokość produktu | 332 mm |
| Waga produktu | 4,8 kg |
| Głębokość opakowania | 397 mm |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 6,3 kg |
| Wysokość opakowania | 332 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Ciężar opakowania | 1,52 kg |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Gwarancja 24 miesiące