Producenci
HP 435 G10 x360 Ryzen 7 7730U 13,3"FHD IPS 400nits 16GB DDR4 SSD512 42Wh RX Vega 8 W11Pro
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Procesor | |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,5 GHz |
| Liczba wątków | 16 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Producent procesora | AMD |
| Model procesora | 7730U |
| Generacja procesora | AMD Ryzen 7000 Series |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Bez ECC | Tak |
| Rodzaj pamięci | SO-DIMM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Korekcja ECC | Nie |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Nazwa koloru | Pike silver aluminium |
| Typ produktu | Hybryda (2w1) |
| Oryginalna nazwa marki | HP |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 1,45 kg |
| Głębokość produktu | 222,9 mm |
| Wysokość produktu | 17,9 mm |
| Szerokość produktu | 308,5 mm |
| Ochrona | |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Czytnik linii papilarnych | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Sieć | |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | MediaTek |
| Łączność z siecią komórkową | Nie |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN | RZ616 |
| Dane opakowania | |
| Wysokość opakowania | 305 mm |
| Głębokość opakowania | 483 mm |
| Szerokość opakowania | 69 mm |
| Zawartość opakowania | |
| Rysik | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 13,3" |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Powierzchnia wyświetlacza | Połysk |
| Typ HD | Full HD |
| Ekran dotykowy | Tak |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 33,8 cm |
| Typ matrycy | IPS |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 400 cd/m2 |
| Paleta barw | 72% |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość wbudowanych głośników | 2 |
| Ilość wbudowanych mikrofonów | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Audio Switch; HP Documentation; HP Setup Integrated OOBE Win10; HP Support Assistant; HP System Event Utility; McAfee LiveSafe™; Kup pakiet Office (sprzedawany oddzielnie); HP JumpStarts; Oprogramo |
| Nośnik danych | |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Napęd optyczny | Nie |
| Obsługiwane karty pamięci | MicroSD |
| NVMe | Tak |
| Typ pamięci SSD | TLC |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 2.0 |
| Bateria | |
| Rodzaj baterii | Litowo-jonowa (Li-Ion) |
| Pojemność baterii | 42 Wh |
| Ilość komór baterii | 3 |
| Waga baterii/akumulatora | 190 g |
| Kamera | |
| Przednia kamera | Tak |
| Rozdzielczość przedniej kamery | 5 Mpix |
| Typ przedniej kamery | HD |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Klawiatura | |
| Klawiatura numeryczna | Nie |
| Dodatkowe cechy klawiatury | Odporność na zalanie |
| Urządzenie wskazujące | Clickpad |
| Klawiatura z podświetleniem | Tak |
| Model urządzenia wejściowego | HP Premium Keyboard |
| Klawiatura odporna na ciecz | Tak |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość głośników | 2 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 887111489814 |
| Optymalizator połączenia HP | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| Narzędzia HP Security | Pętla na kłódkę; Trusted Platform Module (TPM) 2.0; Zintegrowana blokada kablowa akcesoriów; Wąska blokada kablowa |
| Narzędzia do zarządzania HP | HP Client Catalog (do pobrania); Pakiety sterowników HP (do pobrania); HP Image Assistant (do pobrania); Biblioteka HP Client Management Script Library (do pobrania); HP Manageability Integration Kit |
| HP Support Assistant | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Nie zawiera rtęci |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
Fabryczna Gwarancja 12 miesięcy