Producenci
HP 43X oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet XL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 30000 stron(y) |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kod OEM | C8543X |
| Segment HP | Biznes |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 13% |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 4,24 kg |
| Wysokość produktu | 396 mm |
| Szerokość produktu | 595 mm |
| Głębokość produktu | 198 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 15 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 5,64 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 396 mm |
| Szerokość opakowania | 595 mm |
| Wysokość opakowania | 198 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 20 szt. |
| Produktów na palecie | 25 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 25 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Wymiary palety | 1190 x 991 x 1128 mm |
| Waga brutto palety | 162 g |
| Waga palety | 161 kg (355 funtów) |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 5 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UE) | 138 g |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1191,3 x 990,6 x 1127,8 mm (46.9 x 39 x 44.4") |
| Rozmiar palety (EU) | 1190 x 792 x 1139 mm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107095 |
Gwarancja 24 miesiące