Producenci
HP 45 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość sztuk | 1 |
| Waga i rozmiary | |
| Rodzaj opakowania | Blister |
| Waga wraz z opakowaniem | 150 g |
| Szerokość opakowania | 117 mm |
| Wysokość opakowania | 158 mm |
| Głębokość opakowania | 26 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | -15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 70% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -15 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
Gwarancja 24 miesiące