Producenci
HP 45A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 12 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 10 szt. |
| Cechy | |
| Kod OEM | Q5945A |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 16% |
| Segment HP | Biznes |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość | 1 szt. |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 18000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 238 mm |
| Wysokość produktu | 330 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,4 kg |
| Szerokość opakowania | 391 mm |
| Wysokość opakowania | 330 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga produktu | 2,4 kg |
| Głębokość opakowania | 238 mm |
| Szerokość produktu | 391 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Rozmiar palety (EU) | 1190 x 782 x 1139 mm |
| Wymiary palety | 1173 x 952 x 1128 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 143 g |
| Produktów na palecie | 36 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 30 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 12 szt. |
| Waga palety (UE) | 127 g |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
Gwarancja 24 miesiące