Producenci
HP 49A oryginalny wkład z czarnym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kod OEM | Q5949A |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 19% |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Ilość | 1 szt. |
| Segment HP | Enterprise |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 2500 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 168 mm |
| Waga produktu | 700 g |
| Szerokość produktu | 117 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Waga wraz z opakowaniem | 1 kg |
| Wysokość opakowania | 168 mm |
| Głębokość opakowania | 117 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary palety | 1170 x 975 x 1145,54 mm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Waga palety (UE) | 125 g |
| Produkty na paletę (UE) | 100 szt. |
| Waga brutto palety | 166,92 g |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 780 x 840 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 25 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 150 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 150 szt. |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 20 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Gwarancja 24 miesiące