Producenci
HP 49X kaseta z tonerem 2 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Ilość | 1 szt. |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 2 |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Segment HP | Biznes |
| Kod OEM | Q5949XD |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 210 mm |
| Głębokość produktu | 248 mm |
| Waga produktu | 2 kg |
| Szerokość produktu | 388 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 210 mm |
| Głębokość opakowania | 248 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,52 kg |
| Szerokość opakowania | 388 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
Gwarancja 24 miesiące