Producenci
HP 502A - gul - oryginalny - LaserJet -
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 17 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Cechy | |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 14% |
| Kod OEM | Q6472A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 4000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Ilość | 1 szt. |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 120 mm |
| Wysokość produktu | 205 mm |
| Głębokość opakowania | 120 mm |
| Szerokość produktu | 430 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,5 kg |
| Waga produktu | 1,2 kg |
| Szerokość opakowania | 430 mm |
| Wysokość opakowania | 205 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 27 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmiar palety (EU) | 1150 x 790 x 1174 mm |
| Wymiary palety | 1150 x 980 x 1161 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Dane logistyczne | |
| Produktów na palecie | 85 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UE) | 152,5 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 17 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 85 szt. |
| Waga brutto palety | 178 g |
Gwarancja 24 miesiące