Producenci
HP 508X oryginalny wkład laserowy o dużej pojemności, czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kod OEM | CF360X |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Segment HP | Dom, Domowe biuro |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 12500 stron(y) |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 14% |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość produktu | 161 mm |
| Głębokość produktu | 147 mm |
| Waga produktu | 970 g |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,27 kg |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 161 mm |
| Głębokość opakowania | 147 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary palety | 1198 x 997 x 1276 mm |
| Waga brutto palety | 198,3 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 140 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1198 x 800 x 1276 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1198,9 x 998,2 x 1270 mm (47.2 x 39.3 x 50") |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UE) | 142 g |
| Waga palety | 197,9 kg (436.2 funtów) |
| Produktów na palecie | 140 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 96 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 24 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 16 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wdychać pyłu tonera. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Gwarancja 24 miesiące