Producenci
HP 51A - sortowanie - oryginał - LaserJet - do
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 14 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Cechy | |
| Model | Oryginalny |
| Segment HP | Dom |
| Procentowy udział materiałów pochodzących z recyklingu | 25% |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość | 1 szt. |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6500 stron(y) |
| Kod OEM | Q7551A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 244 mm |
| Głębokość opakowania | 165 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość produktu | 388 mm |
| Wysokość produktu | 244 mm |
| Głębokość produktu | 165 mm |
| Szerokość opakowania | 388 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,9 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Wymiary palety | 1175 x 1000 x 1118 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1170 x 800 x 1129 mm |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 56 szt. |
| Waga palety (UE) | 131 g |
| Waga brutto palety | 157 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 56 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886112397692 |