Producenci
HP 55A - sortowanie - oryginał - LaserJet -
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 6000 stron(y) |
| Kod OEM | CE255A |
| Ilość sztuk | 1 |
| Segment HP | Enterprise |
| Ilość | 1 szt. |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość produktu | 395 mm |
| Wysokość opakowania | 261 mm |
| Szerokość opakowania | 395 mm |
| Wysokość produktu | 261 mm |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Wymiary produktu (SxGxW) | 395 x 160 x 261 mm |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Waga produktu | 1,25 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,82 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Waga Europalety | 122,4 kg |
| Kolor | Nie |
| Kolor produktu | Czarny |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 395 x 160 x 261 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1193 mm |
| Ciężar opakowania | 1,24 kg |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1193 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na paletę (UE) | 56 szt. |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Waga brutto palety | 122,4 kg |
Gwarancja 24 miesiące