Producenci
HP 55X zestaw 2 oryginalnych wkładów z czarnym tonerem LaserJet XL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 6 szt. |
| Cechy | |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 37% |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 2 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | CE255XD |
| Ilość | 2 szt. |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 25000 stron(y) |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 3,65 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 4,58 kg |
| Wysokość produktu | 318 mm |
| Szerokość produktu | 399 mm |
| Głębokość produktu | 320 mm |
| Głębokość opakowania | 320 mm |
| Szerokość opakowania | 399 mm |
| Wysokość opakowania | 318 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1103 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 12 szt. |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Waga palety (UE) | 102,9 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 6 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 18 szt. |
| Produktów na palecie | 18 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 6 szt. |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Waga brutto palety | 102,9 g |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196188046036 |
Gwarancja 24 miesiące