Producenci
HP 61X High Yield Black Original LaserJet Toner Cartridge kaseta z tonerem 1 szt. Oryginalny Czarny
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Segment HP | Biznes |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 25% |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kod OEM | C8061X |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 10000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Szerokość produktu | 353 mm |
| Wysokość produktu | 247 mm |
| Waga produktu | 1,6 kg |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Wysokość opakowania | 247 mm |
| Szerokość opakowania | 353 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2 kg |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Produkty na paletę (UE) | 64 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1174 x 780 x 1137 mm |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 19 szt. |
| Wymiary palety | 1092 x 978 x 1125 mm |
| Produktów na palecie | 76 szt. |
| Waga palety (UE) | 153 g |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga brutto palety | 173 g |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 16 szt. |
Gwarancja 24 miesiące