Producenci
HP 62 oryginalny wkład atramentowy trójkolorowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Pojemność kolorowego tuszu | 4,5 ml |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Wydajność kolorowego tuszu na stronę | 165 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Kraj pochodzenia | Irlandia Malezja |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 40 g |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Dane logistyczne | |
| Waga palety | 193,8 kg (427.3 funtów) |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1199,9 x 800,1 x 1176 mm (47.2 x 31.5 x 46.3") |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 3,62 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Waga brutto palety | 193,8 g |
| Produktów na palecie | 2880 szt. |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1176 mm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 48 szt. |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 3,62 kg (7.98 funtów) |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Przechowuj w miejscu niedostępnym dla dzieci. Tusz należy utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Unikaj kontaktu z oczami i skórą. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (A81) 889899137529; (ABT) 889899137536 |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Gwarancja 24 miesiące