Producenci
HP 62XL oryginalny wkład atramentowy czarny XL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kod OEM | 62XL |
| Wydajność czarnego tuszu na stronę | 600 stron(y) |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Rodzaj czarnego tuszu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 12 ml |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kraj pochodzenia | Malezja Irlandia |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 50 g |
| Szerokość produktu | 113 mm |
| Wysokość produktu | 115 mm |
| Głębokość produktu | 37 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 32 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 37 mm |
| Szerokość opakowania | 113 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 60 g |
| Wysokość opakowania | 115 mm |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 166,3 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 4,06 kg (8.96 funtów) |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 36 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 9 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 4,06 g |
| Produktów na palecie | 2160 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1199,9 x 800,1 x 1164,1 mm (47.2 x 31.5 x 45.8") |
| Waga palety | 166,3 kg (366.6 funtów) |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1164 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 60 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196548132300 |
| HP GTIN (EAN/UPC) with options | (201) 808736844895; (251) 808736844925; (301) 884962781005; (999) 884962780992; (BA3) 808736844888 |
Gwarancja 24 miesiące