Producenci
HP 643A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kod OEM | Q5951A |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Segment HP | Biznes |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 10000 stron(y) |
| Model | Oryginalny |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 15% |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kraj pochodzenia | Japonia Chiny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 148 mm |
| Waga produktu | 1,7 kg |
| Wysokość produktu | 268 mm |
| Szerokość produktu | 400 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 27 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 70% |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 148 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 400 x 148 x 268 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,2 kg |
| Szerokość opakowania | 400 mm |
| Wysokość opakowania | 268 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Produktów na palecie | 80 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 48 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Waga palety (UE) | 130 g |
| Waga brutto palety | 197 g |
| Rozmiar palety (EU) | 1210 x 822 x 952 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 20 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 16 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Ostrzeżenia | Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. Nie wdychać pyłu tonera. Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Gwarancja 24 miesiące