Producenci
HP 645A oryginalny wkład z żółtym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Segment HP | Biznes |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 17% |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 12000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Ilość | 1 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | C9732A |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 160 mm |
| Szerokość produktu | 500 mm |
| Waga produktu | 2,3 kg |
| Wysokość produktu | 265 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 160 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,9 kg |
| Wysokość opakowania | 265 mm |
| Szerokość opakowania | 500 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 16 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 11 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 33 szt. |
| Maksymalna liczba palet w stosie | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1160 x 800 x 944 mm |
| Produktów na palecie | 56 szt. |
| Waga brutto palety | 182,6 g |
| Waga palety (UE) | 121 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 56 szt. |
| Wymiary palety | 1120 x 1000 x 1198 mm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 808736844789, 808736844819, 884962780985, 884962825693, 808736844772 |
Gwarancja 24 miesiące