Producenci
HP 648A Contract Toner Cyan CE261AC
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność (w czerni, ISO/IEC 19798) | 11000 strony |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 11000 stron(y) |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | CE261AC |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,84 kg |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Pozostałe funkcje | |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 390 x 164 x 214 mm |
| Wymiary opakowania | 389,9 x 164,1 x 214,1 mm (15.3 x 6.46 x 8.43") |
| Kolor | Tak |
Gwarancja 24 miesiące