Producenci
HP 648A oryginalny wkład z błękitnym tonerem LaserJet
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 11000 stron(y) |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Segment HP | Enterprise |
| Kraj pochodzenia | Chiny Japonia |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 13% |
| Kod OEM | CE261A |
| Ilość | 1 szt. |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Model | Oryginalny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 164 mm |
| Waga produktu | 1,3 kg |
| Szerokość produktu | 390 mm |
| Wysokość produktu | 214 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 32,5 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 390 mm |
| Wysokość opakowania | 214 mm |
| Głębokość opakowania | 164 mm |
| Wymiary opakowania (SxGxW) | 390 x 164 x 214 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,84 kg |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Znacznik informujący o dostępności jedynie w sieci detalicznej | N |
| Kolor | Tak |
| Dane logistyczne | |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1009 mm |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 56 szt. |
| Wymiary palety | 1185 x 1000 x 1212 mm |
| Waga brutto palety | 186,1 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UE) | 123,5 g |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 808736844789, 808736844819, 884962780985, 884962825693, 808736844772 |
Gwarancja 24 miesiące