Producenci
HP 655A oryginalny wkład LaserJet z purpurowym tonerem
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 14 szt. |
| Cechy | |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Segment HP | Biznes, Enterprise |
| Wydajność stron z kolorowym tonerem | 10500 stron(y) |
| Kod OEM | CF453A |
| Model | Oryginalny |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 163 mm |
| Szerokość produktu | 378 mm |
| Wysokość produktu | 192 mm |
| Szerokość opakowania | 378 mm |
| Wysokość opakowania | 192 mm |
| Głębokość produktu | 163 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,47 kg |
| Waga produktu | 1,03 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 30 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1140,5 x 990,6 x 1104,9 mm (44.9 x 39 x 43.5") |
| Waga palety | 152,5 kg (336.1 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1155 x 760 x 1104 mm |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Wymiary palety | 1140 x 990 x 1104 mm |
| Dane logistyczne | |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 90 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 70 szt. |
| Warstwy na paletę | 5 szt. |
| Waga palety (UE) | 123 g |
| Produktów na palecie | 90 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 18 szt. |
| Waga brutto palety | 152,8 g |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884962517765 |
Gwarancja 24 miesiące