Producenci
HP 711 Oryginalny Czarny 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 80 ml |
| Ilość sztuk | 1 |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Kod OEM | CZ133A |
| Model | Oryginalny |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 126 mm |
| Szerokość opakowania | 119 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 160 g |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Wysokość opakowania | 36 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 90% |
Fabryczna Gwarancja 6 miesięcy