Producenci
HP 713 głowica do drukarki Termiczny druk atramentowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 156 mm |
| Szerokość produktu | 314 mm |
| Wysokość produktu | 97 mm |
| Waga produktu | 470 g |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -40 - 60 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Wydajność | |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy Czarny Cyjan Żółty |
| Kraj pochodzenia | Malezja |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 156 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 620 g |
| Szerokość opakowania | 314 mm |
| Wysokość opakowania | 97 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 12 szt. |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1219,2 x 1016 x 1715 mm (48 x 40 x 67.5") |
| Produktów na palecie | 336 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 28 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 7,97 g |
| Waga palety | 258,1 kg (569 funtów) |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Waga brutto palety | 258,1 g |
| Wymiary palety | 1219,2 x 1016 x 1715 mm |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Nie wolno wyrzucać do zwykłego śmietnika. Utylizować zgodnie z lokalnymi przepisami. Trzymać z dala od dzieci. Unikać kontaktu z oczami, skórą i ubraniem. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
Gwarancja 24 miesiące