Producenci
HP 72 głowica do drukarki Atramentowa
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Cechy | |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kod OEM | C9384A |
| Technologia druku | Atramentowa |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny matowy, Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 66 g |
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Głębokość produktu | 143 mm |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Szerokość opakowania | 28 mm |
| Głębokość opakowania | 143 mm |
| Dane logistyczne | |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Waga brutto palety | 248 g |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,85 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska GHS07: Substancje drażniące |
| Ostrzeżenia | Nie wdychać pyłu tonera. Unikać kontaktu skóry i oczu z tonerem. Nie wyrzucać tonera do zwykłego śmietnika. Oddać do punktu zbiórki odpadów niebezpiecznych. |
Gwarancja 24 miesiące