Producenci
HP 72 głowica do drukarki Termiczny druk atramentowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Waga i rozmiary | |
|---|---|
| Szerokość produktu | 28 mm |
| Waga produktu | 66 g |
| Wysokość produktu | 132 mm |
| Głębokość produktu | 143 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Wydajność | |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Szary Czarny fotograficzny |
| Technologia druku | Termiczny druk atramentowy |
| Kod OEM | C9380A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kolor | Nie |
| Dane opakowania | |
| Głębokość opakowania | 143 mm |
| Szerokość opakowania | 28 mm |
| Wysokość opakowania | 132 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 110 g |
| Dane logistyczne | |
| Waga brutto palety | 248 g |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Produktów na palecie | 1920 szt. |
| Warstwy na paletę | 8 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 2,85 g |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 80 szt. |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1325 mm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 24 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Ilość sztuk | 1 |
Gwarancja 24 miesiące