Producenci
HP 72 wkład atramentowy purpurowy 130 ml
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Ilość sztuk | 1 |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Kod OEM | C9372A |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Purpurowy |
| Rodzaj atramentu | Tusz na bazie pigmentu |
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Pojemność kolorowego tuszu | 130 ml |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 192 g |
| Głębokość produktu | 40 mm |
| Wysokość produktu | 129 mm |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 15 - 35 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 35 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 202 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 240 g |
| Wysokość opakowania | 129 mm |
| Głębokość opakowania | 40 mm |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary palety | 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Produktów na palecie | 1680 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,28 g |
| Waga brutto palety | 463 g |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1219 x 1016 x 1500 mm |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 84 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 6 szt. |
| Waga brutto większego opakowania zbiorczego (zewnętrznego) | 5,28 g |
| Produkty na większe opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) | 20 szt. |
| Ostrzeżenie bezpieczeństwa | |
| Ostrzeżenia | Utylizować zgodnie z miejscowymi przepisami dotyczącymi odpadów niebezpiecznych. Nie wdychać oparów. Unikać kontaktu z oczami i skórą. |
| Piktogram(y) zagrożenia | GHS07: Substancje drażniące GHS08: Substancje rakotwórcze\mutagenne GHS09: Substancje szkodliwe dla środowiska |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 886111334957 |
Gwarancja 24 miesiące