Producenci
HP 728 130-ml Matte Black DesignJet Ink Cartridge nabój z tuszem 1 szt. Oryginalny Standardowa wydajność Czarny matowy
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Ilość czarnych wkładów atramentowych | 1 |
| Rodzaj czarnego tuszu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Tusz na bazie pigmentu |
| Model | Oryginalny |
| Ilość sztuk | 1 |
| Objętość czarnego tuszu na stronę | 130 ml |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny matowy |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Rodzaj dostawy | Jednopak |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 205 g |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Głębokość produktu | 129 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -25 - 55 °C |
| Dane opakowania | |
| Rodzaj opakowania | Pudełko |
| Głębokość opakowania | 129 mm |
| Szerokość opakowania | 202 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 245 g |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Dane logistyczne | |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 198122904709 |
Gwarancja 24 miesiące