Producenci
HP 730 130-ML/YELLOW INK CARTRIDGE
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość wkładów z kolorowym tuszem | 1 |
| Segment HP | Biznes |
| Rodzaj tuszu kolorowego | Atrament barwnikowy |
| Pojemność kolorowego tuszu | 130 ml |
| Technologia druku | Druk atramentowy |
| Model | Oryginalny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kod OEM | P2V64A |
| Kraj pochodzenia | Singapur |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Żółty |
| Rodzaj atramentu | Atrament barwnikowy |
| Ilość sztuk | 1 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Standardowa wydajność |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość produktu | 129 mm |
| Waga produktu | 210 g |
| Szerokość produktu | 202 mm |
| Wysokość produktu | 40 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 20 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | 5 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 5 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 250 g |
| Szerokość opakowania | 202 mm |
| Wysokość opakowania | 40 mm |
| Głębokość opakowania | 129 mm |
| Dane logistyczne | |
| Długość skrzyni głównej (zewnętrznej) | 218 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 14 szt. |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1016 x 1219,2 x 1501,1 mm (40 x 48 x 59.1") |
| Waga palety | 458,5 kg (1010.8 funtów) |
| Szerokość skrzyni zbiorczej (zewnętrznej) | 364 mm |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Wysokość skrzyni wzorcowej (zewnętrznej) | 229 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 84 szt. |
| Waga brutto obudowy głównej (zewnętrznej) | 5,22 g |
| Masa brutto opakowania zbiorczego (zewnętrznego) (imperialna) | 5,22 kg (11.5 funtów) |
| Długość brutto palety | 121,9 cm |
| Szerokość brutto palety | 101,6 cm |
| Produktów na palecie | 1680 szt. |
| Wysokość brutto palety | 150,1 cm |
| Produkty w skrzyni głównej (zewnętrznej) | 20 szt. |
| Warstwy na paletę | 6 szt. |
| Waga brutto palety | 458,5 g |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196786151897 |
Gwarancja 24 miesiące