Producenci
HP 80X zestaw 2 oryginalnych wkładów z czarnym tonerem LaserJet XL
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Ilość sztuk | 2 |
| Rodzaj naboju z atramentem | Wysoka (XL) wydajność |
| Model | Oryginalny |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny |
| Kompatybilność z marką | HP |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Segment HP | Biznes |
| Ilość | 1 szt. |
| Kod OEM | CF280XD |
| Wydajność stron z czarnym tonerem | 13800 stron(y) |
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 18% |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2 kg |
| Wysokość produktu | 228 mm |
| Szerokość produktu | 344 mm |
| Głębokość produktu | 227 mm |
| Warunki pracy | |
| Dopuszczalna wilgotność względna | 10 - 80% |
| Zakres wilgotności względnej | 20 - 80% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 40 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Dane opakowania | |
| Waga wraz z opakowaniem | 2,6 kg |
| Szerokość opakowania | 344 mm |
| Wysokość opakowania | 228 mm |
| Głębokość opakowania | 227 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Opakowanie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety (UE) | 11 szt. |
| Warstwy na paletę | 4 szt. |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 810 x 1061 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 44 szt. |
| Waga palety (UE) | 134,9 g |
| Waga brutto palety | 134,9 g |
| Wymiary palety | 1151 x 927 x 1284 mm |
| Produktów na palecie | 44 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 13 szt. |
| Produkty na paletę (UE) | 44 szt. |
| Maksymalna liczba kartonów na stercie | 20 szt. |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 190781107095 |
Gwarancja 24 miesiące