Producenci
HP 828A 1 szt.
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Całkowita ilość materiałów pochodzących z recyklingu użytych do produkcji | 15% |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Cyjan |
| Kraj pochodzenia | Japonia |
| Ilość sztuk | 1 |
| Kolor produktu | Czarny |
| Waga i rozmiary | |
| Waga produktu | 2,85 kg |
| Szerokość produktu | 603 mm |
| Głębokość produktu | 168 mm |
| Wysokość produktu | 327 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 15 - 27 °C |
| Dane opakowania | |
| Szerokość opakowania | 603 mm |
| Wysokość opakowania | 327 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 3,9 kg |
| Głębokość opakowania | 168 mm |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Dane logistyczne | |
| Wymiary palety | 1200 x 800 x 1130 mm |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na paletę | 24 szt. |
| Kod zharmonizowanego systemu (HS) | 84439990 |
| Waga palety (UE) | 114,1 g |
| Warstwy na paletę | 3 szt. |
| Waga palety | 137,2 kg (302.4 funtów) |
| Rozmiar palety (EU) | 1200 x 800 x 1130 mm |
| Rozmiary palety (Wys. x Szer. x Głęb.) | 1160,8 x 960,1 x 1125,2 mm (45.7 x 37.8 x 44.3") |
| Produkty na paletę (UE) | 24 szt. |
| Skrzynie zbiorcze (zewnętrzne) na warstwę palety | 8 szt. |
| Produktów na palecie | 24 szt. |
| Waga brutto palety | 114,1 g |
Gwarancja 24 miesiące