Producenci
HP AIO EliteOne 840 G9 i7-12700 23,8" 16GB SSD512 W11Pro 3Y
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga produktu | 9,26 kg |
| Procesor | |
| Cache procesora | 25 MB |
| Producent procesora | Intel |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ magistrali | DMI4 |
| Generacja procesora | 12th gen Intel® Core™ i7 |
| Maksymalna moc turbo | 64 W |
| Taktowanie procesora | 2,1 GHz |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,9 GHz |
| Model procesora | i7-12700 |
| Typ procesora | Intel® Core™ i7 |
| Liczba rdzeni procesora | 12 |
| Liczba wątków | 20 |
| Grafika | |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel UHD Graphics 770 |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 16 GB |
| Gniazda pamięci | 1 |
| Prędkość zegara pamięci | 4800 Mhz |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR5-SDRAM |
| Konstrukcja | |
| Miesiąc wprowadzenia | 4 |
| Rok wprowadzenia | 2022 |
| Kolor produktu | Srebrny |
| Moc | |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Waga i rozmiary | |
| Wysokość opakowania | 675 mm |
| Waga (z podstawą) | 8,96 kg |
| Głębokość opakowania | 186 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 539,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 558,1 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 12,5 kg |
| Szerokość opakowania | 628 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 238 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Sieć | |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Wersja Bluetooth | 5.2 |
| Model kontrolera WLAN | Intel Wi-Fi 6E AX211 |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Intel |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Wersja TPM | 2.0 |
| Układ płyty głównej | Intel Q670 |
| Moduł TPM (Trusted Platform Module) | Tak |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Tak |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Execute Disable Bit (EDB) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Intel® 64 | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Tak |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Technologia Udoskonalona Intel SpeedStep | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Paleta barw | 72% |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Audio | |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Producent głośników | Bang & Olufsen |
| System dźwięku | B&O PLAY |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP PC Hardware Diagnostics dla systemu Windows; ZCentral Remote Boost; HP Image Assistant; HP Manageability Integration Kit; Performance Advisor |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express, NVMe |
| Nośniki | SSD |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Wersja HDMI | 2.0a |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2 (3.1 Gen 2) Typu-A | 3 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 2x2 typu C | 1 |
| Ilość portów USB4 Gen 3x2 | 1 |
| Ilość DisplayPort | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Suma megapikseli | 4 MP |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość wolnych gniazd pamięci | 1 |
| Obudowa | All-in-One |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Kamera na podczerwień (IR) | Tak |
| Kwalifikowalność platformy Intel® vPro ™ | Tak |
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Narzędzia do zarządzania HP | Pakiety sterowników HP; Zestaw HP Management Integration Kit dla menedżera konfiguracji Microsoft System Center Configuration Management Gen4; HP System Software Manager (do pobrania); HP BIOS Configu |
| Narzędzia HP Security | HP Secure Erase; HP Sure Click; HP BIOSphere Gen6; HP Sure Admin; Opcjonalny zestaw czujnika obudowy; HP Client Security Manager Gen6; HP Sure Start Gen7; HP Sure Recover Gen4; HP Sure Sense Gen2; HP |
| Segment HP | Biznes |
| HP Support Assistant | Tak |
| Szanse na przetrwanie | |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR TCO |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Urządzenia wielofunkcyjne HP OfficeJet Pro z serii 9000 i oryginalne materiały eksploatacyjne HP zaprojektowano z myślą o redukcji zużycia energii, papier pochodzi z odpowiedzialnych źródeł, a wkłady |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy