Producenci
HP AIO ProOne 240 G10 N200 23,8"FHD IPS 250nits AG 8GB DDR4 SSD512 UHD Cam 5 MPx W11Pro 3Y OnSite
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| General Product Safety Regulation (GPSR) URL | https://support.hp.com/us-en/document/ish_6126692-6126777-16?openCLC=true |
| Procesor | |
| Liczba wątków | 4 |
| Cache procesora | 6 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Typ procesora | Intel® N |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Model procesora | N200 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 3,7 GHz |
| Producent procesora | Intel |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | Intel |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel® UHD Graphics |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Układ pamięci | 1 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Głębokość opakowania | 277 mm |
| Waga produktu | 5,37 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,6 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 8,5 kg |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 419 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 183,7 mm |
| Szerokość opakowania | 641 mm |
| Wysokość opakowania | 525 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,37 kg |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 35 °C |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Model kontrolera WLAN | RTL8822BE |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Wi-Fi | Tak |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Zawartość opakowania | |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Przewodowa |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 72% |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Ekran matowy | Tak |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Audio | |
| Układ audio | Realtek ALC3274 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Pro PL |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Connection Optimizer; Obsługa HP Hotkey; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP PC Hardware Diagnostics do systemu Windows; HP Services Scan; Usługa HP Smart Support (do |
| Nośnik danych | |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Porty i interfejsy | |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Łączna liczba złączy SATA | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Suma megapikseli | 5 MP |
| Pozostałe funkcje | |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Obudowa | All-in-One |
| Dołączony wyświetlacz | Tak |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| HP Support Assistant | Tak |
| Segment HP | Biznes |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 808736844789, 808736844819, 884962780985, 884962825693, 808736844772 |
| HP JumpStart | Tak |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Zrównoważone technologie i materiały | Możliwość recyklingu w ramach programu HP Planet Partners; Zgodność z akcesoriami ułatwiającymi dostęp; Zawiera pokonsumenckie tworzywa sztuczne pochodzące z recyklingu |
| Ślad węglowy | |
| Całkowity ślad węglowy (kg of CO2e) | 340 |
| Całkowita emisja dwutlenku węgla w fazie bez użytkowania (kg CO2e) | 176 |
| Emisja dwutlenku węgla, logistyka (kg CO2e) | 2 |
| Emisja dwutlenku węgla, produkcja (kg CO2e) | 154 |
| Emisje dwutlenku węgla po zakończeniu eksploatacji (kg CO2e) | 3 |
Fabryczna Gwarancja 36 miesięcy