Producenci
HP AIO 24-cr0005nw Ryzen 5 7520U 23.8"FHD AG IPS 8GB_DDR5 SSD512 Radeon 610M Win11 2Y Shell White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Procesor | |
|---|---|
| Model procesora | 7520U |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 5 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Taktowanie procesora | 2,8 GHz |
| Liczba wątków | 8 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Cache procesora | 4 MB |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,3 GHz |
| Grafika | |
| Producent wbudowanego procesora graficznego | AMD |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Pamięć | |
| Rodzaj pamięci | Zintegrowana |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | LPDDR5-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 5500 MHz |
| Maksymalna pojemność pamięci | 8 GB |
| Konstrukcja | |
| Nazwa koloru | Shell white |
| Kolor produktu | Biały |
| Moc | |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga (z podstawą) | 5,27 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 9,6 kg |
| Wysokość opakowania | 460 mm |
| Głębokość opakowania | 175 mm |
| Waga produktu | 5,27 kg |
| Szerokość opakowania | 640 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 409 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 186,2 mm |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,5 mm |
| Sieć | |
| Wersja Bluetooth | 5.3 |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8852BE |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Zawartość opakowania | |
| Dołączona myszka | Tak |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Możliwość podłączenia myszy | Bezprzewodowy |
| Wyświetlacz | |
| Ekran matowy | Tak |
| Paleta barw | 99% |
| Typ matrycy | IPS |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Przestrzeń barw RGB | sRGB |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Natywna proporcja obrazu | 16:9 |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Audio | |
| Ilość głośników | 2 |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Moc wyjściowa (RMS) | 4 W |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP PC Hardware Diagnostics dla systemu Windows; ZCentral Remote Boost; HP Image Assistant; HP Manageability Integration Kit; Performance Advisor |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie próbne | McAfee LiveSafe (30-dniowa wersja próbna), Microsoft Office (30-dniowa wersja próbna). |
| Nośnik danych | |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| NVMe | Tak |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-C | 1 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Kamera prywatności | Tak |
| Typ kamery HD | HD |
| Format sygnału kamery | 720p |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Zasilanie | 90 W |
| Obudowa | All-in-One |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Dom |
| Dostarczone oprogramowanie HP | HP Audio Switch; HP Connection Optimizer; HP QuickDrop |
| HP GTIN (EAN/UPC) | 884420649526, 884420649533, 884420649540, 884962546147, 884420649489, 884420649496 |
| Zrównoważony rozwój | |
| Zgodność z zasadami zrównoważonego rozwoju | Tak |
| Certyfikat środowiskowy (zrównoważonego rozwoju) | ENERGY STAR |
Fabryczna Gwarancja 24 miesiące