Producenci
HP AiO 24-df1000nw i5-1135G7 23,8"FHD AG IPS 8GB_3200MHz SSD512 IrisXe Win11 2Y Snow White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) | 808736161176, 884962780671 |
| Procesor | |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,4 GHz |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 28 W |
| Liczba wątków | 8 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | Intel |
| Model procesora | i5-1135G7 |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Cache procesora | 8 MB |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,9 GHz |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 8 GB |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Układ pamięci | 2 x 4 GB |
| Gniazda pamięci | SO-DIMM x 2 |
| Konstrukcja | |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Miesiąc wprowadzenia | 7 |
| Nazwa koloru | Snow White |
| Moc | |
| Zasilanie | 65 W |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Waga produktu | 5,85 kg |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość produktu | 409,3 mm |
| Szerokość produktu | 540,8 mm |
| Głębokość produktu | 204,5 mm |
| Wysokość opakowania | 656 mm |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 100 Mbit/s 1000 10 Mbit/s |
| Typ anteny | 2x2 |
| Bluetooth | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Standardy Wi- Fi | 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ochrona hasłem | Tak |
| Rodzaj ochrony hasłem | Zasilanie włączone BIOS Użytkownik |
| Zawartość opakowania | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Typ matrycy | IPS |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Cechy szczególne procesora | |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Nie |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Connection Optimizer; HP PC Hardware Diagnostics UEFI; HP Support Assistant; HP Audio Switch; myHP; HP Privacy Settings; HP QuickDrop; HP Smart Health; HP Smart; HP PC Hardware Diagnostics dla syst |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie próbne | McAfee LiveSafe (30-dniowa wersja próbna), Microsoft Office (30-dniowa wersja próbna). |
| Nośnik danych | |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Nośniki | SSD |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Pozostałe funkcje | |
| Ilość wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Dostarczone oprogramowanie HP | HP Support Assistant; HP Audio Switch; HP Connection Optimizer; HP QuickDrop; OMEN Gaming Hub |
| Segment HP | Dom |
| Narzędzia HP Security | Moduł TPM 2.0; Express VPN (30-dniowa bezpłatna wersja próbna); McAfee Security (30-dniowa bezpłatna wersja próbna); Hasło LastPass |