Producenci
HP AiO 24-df1001nw i5-1135G7 23,8"FHD AG IPS 16GB_3200MHz SSD512 IrisXe Win11 2Y Jet Black
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| HP GTIN (EAN/UPC) | 196068757953 |
| Waga produktu | 5,85 kg |
| Procesor | |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,2 GHz |
| Konfigurowalne niższe TDP | 12 W |
| Generacja procesora | 11th gen Intel® Core™ i5 |
| Model procesora | i5-1135G7 |
| Producent procesora | Intel |
| Liczba rdzeni procesora | 4 |
| Liczba wątków | 8 |
| Konfigurowalne taktowanie niższego TDP | 0,9 GHz |
| Konfigurowalne taktowanie wyższego TDP | 2,4 GHz |
| Typ procesora | Intel® Core™ i5 |
| Cache procesora | 8 MB |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Konfigurowalne wyższe TDP | 28 W |
| Grafika | |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Typ zintegrowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Model wbudowanej karty graficznej | Intel Iris Xe Graphics |
| Pamięć | |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 MHz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Czarny |
| Rok wprowadzenia | 2023 |
| Typ gniazda zamka kabla | Kensington |
| Miesiąc wprowadzenia | 7 |
| Nazwa koloru | Intensywnie czarny |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Moc adaptera AC | 65 W |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 540,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 204,5 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 409,3 mm |
| Waga (z podstawą) | 5,85 kg |
| Waga wraz z opakowaniem | 9 kg |
| Szerokość opakowania | 497 mm |
| Głębokość opakowania | 235 mm |
| Wysokość opakowania | 656 mm |
| Sieć | |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Typ anteny | 2x2 |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Model kontrolera WLAN | Realtek RTL8822CE |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) 802.11g 802.11a 802.11b Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wydajność | |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Zawartość opakowania | |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Klawiatura w zestawie | Tak |
| Cechy szczególne procesora | |
| Maksymalna konfiguracja CPU | 1 |
| Wbudowane opcje dostępne | Nie |
| Intel® Stable Image Platform Program (SIPP) | Nie |
| Technologia Intel® Software Guard Extensions (Intel® SGX) | Nie |
| Technologia Wirtualizacji Intel® (Directed I/O) (VT-d) | Tak |
| Intel® VT-x with Extended Page Tables (EPT) | Tak |
| Technologia Intel® Trusted Execution | Nie |
| Technologia virtualizacji Intel® (VT-x) | Tak |
| Stan spoczynku | Tak |
| Wyświetlacz | |
| Przekątna ekranu | 23,8" |
| Typ HD | Full HD |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Paleta barw | 72% |
| Jasność | 250 cd/m2 |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran matowy | Tak |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Audio | |
| Wbudowany mikrofon | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Oprogramowanie | |
| Oprogramowanie przed instalacją | HP Connection Optimizer; Obsługa HP Hotkey; HP Support Assistant; HP Power Manager; myHP; HP Privacy Settings; HP Notifications; HP QuickDrop; HP PC Hardware Diagnostics do systemu Windows; HP Service |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Oprogramowanie próbne | McAfee LiveSafe (30-dniowa wersja próbna), Microsoft Office (30-dniowa wersja próbna). |
| Nośnik danych | |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Liczba zainstalowanych dysków | 1 |
| Nośniki | SSD |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Zintegrowany czytnik kart | Tak |
| Porty i interfejsy | |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Wersja HDMI | 1.4 |
| Kamera | |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Format sygnału kamery | 720p |
| Typ kamery HD | HD |
| Pozostałe funkcje | |
| Zasilanie | 65 W |
| Ilość wolnych gniazd pamięci | 2 |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 60,5 cm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Narzędzia HP Security | Przycisk wyciszenia mikrofonu; Przysłona prywatności kamery; Obsługa modułu Trusted Platform Module (oprogramowanie układowe TPM) |
| Przednia kamera HP | HP TrueVision HD |
| Dostarczone oprogramowanie HP | HP Connection Optimizer; HP Support Assistant; OMEN Gaming Hub; HP Enhanced Lighting; myHP |
| Segment HP | Dom |
Gwarancja 24 miesiące