Producenci
HP All-in-One 27-cb1042nw OctaCore Ryzen 7 5825U 27"FHD AG 300nit 16GB_3200MHz SSD512 Radeon RX Vega 8 Cam720p WiFi+BT Klaw+Mysz Win11 2Y Starry White
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Szczegóły Techniczne | |
|---|---|
| Waga produktu | 6,59 kg |
| Procesor | |
| Typ procesora | AMD Ryzen™ 7 |
| Cache procesora | 16 MB |
| Liczba wątków | 16 |
| Model procesora | 5800U |
| Maksymalne taktowanie procesora | 4,4 GHz |
| Taktowanie procesora | 1,9 GHz |
| Liczba rdzeni procesora | 8 |
| Typ pamięci procesora | L3 |
| Producent procesora | AMD |
| Grafika | |
| Model wbudowanej karty graficznej | AMD Radeon Graphics |
| Model dedykowanej karty graficznej | Niedostępny |
| Dedykowana karta graficzna | Nie |
| Wbudowana karta graficzna | Tak |
| Pamięć | |
| Pamięć RAM | 16 GB |
| Prędkość zegara pamięci | 3200 Mhz |
| Typ pamięci RAM | DDR4-SDRAM |
| Rodzaj pamięci | DIMM/SO-DIMM |
| Układ pamięci | 2 x 8 GB |
| Gniazda pamięci | 2 |
| Typ slotów pamięci | SO-DIMM |
| Konstrukcja | |
| Kolor produktu | Biały |
| Kraj pochodzenia | Chiny |
| Rok wprowadzenia | 2022 |
| Moc | |
| Napięcie wejściowe adaptera AC | 100 - 240 V |
| Częstotliwość adaptera AC | 50 - 60 Hz |
| Moc adaptera AC | 90 W |
| Waga i rozmiary | |
| Szerokość opakowania | 850 mm |
| Głębokość opakowania | 295 mm |
| Waga wraz z opakowaniem | 13 kg |
| Szerokość urządzenia (z podstawą) | 612,6 mm |
| Wysokość urządzenia (z podstawą) | 475,8 mm |
| Głębokość urządzenia (z podstawą) | 208 mm |
| Wysokość opakowania | 705 mm |
| Waga (z podstawą) | 6,59 kg |
| Sieć | |
| Typ anteny | 2x2 |
| Prędkość transferu danych przez Ethernet LAN | 10 Mbit/s 100 Mbit/s 1000 Mbit/s |
| Bluetooth | Tak |
| Producent karty WLAN | Realtek |
| Model kontrolera WLAN | Realtec RTL8822CE |
| Standardy Wi- Fi | Wi-Fi 4 (802.11n) Wi-Fi 5 (802.11ac) 802.11b 802.11g 802.11a |
| Przewodowa sieć LAN | Tak |
| Wi-Fi | Tak |
| Podstawowy standard Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Wersja Bluetooth | 5.0 |
| Wydajność | |
| Typ produktu | All-in-One PC |
| Pozycjonowanie na rynku | Na co dzień |
| Zawartość opakowania | |
| Możliwość podłączenia klawiatury | Bezprzewodowy |
| Wyświetlacz | |
| Rozdzielczość | 1920 x 1080 px |
| Przekątna ekranu | 27" |
| Typ HD | Full HD |
| Przestrzeń barw RGB | NTSC |
| Ekran antyrefleksyjny | Tak |
| Typ matrycy | IPS |
| Ekran dotykowy | Nie |
| Paleta barw | 72% |
| Jasność | 300 cd/m2 |
| Audio | |
| Moc wyjściowa (RMS) | 2,5 W |
| Wbudowane głośniki | Tak |
| Ilość głośników | 2 |
| Oprogramowanie | |
| Zainstalowany system operacyjny | Windows 11 Home PL |
| Nośnik danych | |
| Napęd optyczny | Nie |
| Całkowita pojemność dysków | 512 GB |
| Liczba zainstalowanych dysków SSD | 1 |
| Pojemność pamięci SSD | 512 GB |
| NVMe | Tak |
| Całkowita pojemność dysków SSD | 512 GB |
| Typ dysku SSD | M.2 |
| Interfejs pamięci SSD | PCI Express, NVMe |
| Nośniki | SSD |
| Porty i interfejsy | |
| Liczba portów USB 2.0 | 2 |
| Port dla zestaw słuchawka/mikrofon | Tak |
| Ilość portów Ethernet LAN (RJ-45) | 1 |
| Ilość portów USB 3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Typu-A | 2 |
| Ilość portów HDMI | 1 |
| Kamera | |
| Typ kamery HD | HD |
| Wbudowana kamera/aparat | Tak |
| Format sygnału kamery | 720p |
| Pozostałe funkcje | |
| Technologia ramki ekranu wyświetlacza | Micro-Edge |
| Długość przekątnej ekranu (cm) | 68,6 cm |
| Cechy charakterystyczne marki | |
| Segment HP | Dom |
| Przednia kamera HP | HP TrueVision HD |
| Szanse na przetrwanie | |
| Zrównoważone technologie i materiały | Panel wyświetlacza niezawierający arsenu; Podświetlenie niezawierające rtęci; Niska zawartość halogenu |