Producenci
HP Bęben CMYK SU403A=CLT-R406
Cena regularna:
Cena regularna:
towar niedostępny
dodaj do przechowalni
Opis
| Cechy | |
|---|---|
| Technologia druku | Druk laserowy |
| Kompatybilność z marką | Samsung |
| Kolor(y) wkładów drukujących | Czarny, Cyjan, Purpurowy, Żółty |
| Waga i rozmiary | |
| Waga wraz z opakowaniem | 1,55 kg |
| Szerokość opakowania | 358 mm |
| Wysokość opakowania | 176 mm |
| Głębokość opakowania | 291 mm |
| Warunki pracy | |
| Zakres wilgotności względnej | 10 - 90% |
| Zakres temperatur (eksploatacja) | 10 - 30 °C |
| Zakres temperatur (przechowywanie) | -20 - 40 °C |
| Pozostałe funkcje | |
| Wydajność (w kolorze) | 4000 stron(y) |
| Wydajność (w czerni) | 16000 stron(y) |
Gwarancja 24 miesiące